Liparis Kumkuyu Plajı

Mersin’in Ayaş bölgesinde konumlanan Liparis Kumkuyu Plajı uzun yıllardır aile ve kalabalık grupların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Adana, Mersin, Gaziantep ve çevre iller tarafından sıklıkla tercih edilen Liparis Kumkuyu Plajı, masmavi denizin, sıcak kumların ve güler yüzlü hizmetin bir numaralı adresi.

Ayaş bölgesinde bulunan Liparis Kumkuyu Plajı’nın misafirlerine sunduğu olanaklar arasında; keyifli yemek ve sohbet masaları için büyük bir piknik alanı bulunuyor. Kalabalık gruplar ve geniş aileler tarafından oldukça sevilen Liparis Kumkuyu Plajı, şezlong hizmetinin yanında ayrıca loca hizmeti de sağlamakta. Ortak alan olarak kullanılan büfede ise birçok içecek ve yiyecek seçeneği bulunmakta.

Ziyaretçileri manzarası, denizi, kumu ve verilen hizmetleri ile mest eden Liparis Kumkuyu Plajı’nda gönlünüzce eğlenmek için giriş ücreti ödemiyorsunuz. Piknik masalarında uzun sohbetli, keyifli zaman geçirmek için 50 TL, plajda şezlong hizmetinden yararlanmak için ise hafta içi, hafta sonu fark etmeden kişi başı 20 TL ödemeniz yeterli. Kalabalık grupların tercihi loca hizmetinden yararlanmak için ise hafta içi 150 TL, hafta sonu ise 200 TL ödemeniz gerekiyor.

Hafta sonu, bayram tatili, kafa tatili demeden Liparis Kumkuyu Plajı’nda çektiğiniz fotoğrafları bizi etiketleyerek paylaşmayı unutmayın! 

Haritada Konumu

0  Yorum

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol.
Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)