Kocahasanlı Plajı

Doğa ile iç içe olduğunuz ve hatta karetta karetta kaplumbağalarını bile görebileceğiniz, 20 dönüm arazide konumlanmış, çevresinde eczane, sağlık ocağı gibi hizmetleri bulunduran tertemiz bir plaja kim hayır diyebilir ki?

Kocahasanlı Plajı Mersin’in Erdemli ilçesinde yer alıyor ve merkeze uzaklığı ise 5 km’dir. Özellikle kamp tatilini sevenler tarafından sıklıkla ziyaret edilen Kocahasanlı Plaj’ında 42 adet çadır, 50 adet şezlong bulunuyor. Ziyaretçilerinin konforundan ödün vermeyecek şekilde tasarlanan Kocahasanlı Plajı’nda büfe ve kafeye ek olarak otopark hizmeti de mevcut.

Mersin ve çevre illerden oldukça yoğun ilgi gören Kocahasanlı Plajı’nda kamp ateşi karşısında sosyalleşmeye ve gönlünce eğlenmeye paha biçilemez desek yanlış olmaz. Daha önceki yıllarda Milyon Fest gibi ünlü festivallere ev sahipliği yapan Kocahasanlı Plajı’nda çift kişilik çadırlar 70 TL, büyük aile çadırları 90 TL’dir. Şezlong ücretleri ise kişi başı 20 TL’dir.

24 saat güvenlik hizmeti bulunan Kocahasanlı Plajı’ndan çektiğiniz fotoğrafları bizi etiketleyerek paylaşmayı unutmayın!

 

Haritada Konumu

0  Yorum

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol.
Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)