26 Ocak 1993 yılında kurulan ve günümüze kadar hizmetlerine devam eden Denizkızı Turizm A.Ş, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yönetimindedir. Denizkızı Turizm, Mersin’in en çok tercih edilen ilçeleri Erdemli ve Silifke’nin en gözde sahillerinde plaj hizmet vermektedir. Her ne kadar Turizm A.Ş desek de, işletme tarafından halka sunulan hizmetler sadece plajlardan ibaret değildir.

Denizkızı Turizm A.Ş, Mersin ve çevre şehirlerden gelen ziyaretçilerinin sosyalleşme, eğlence ve tatil gibi ihtiyaçlarını göz ardı etmeden hizmet veren bir işletmedir. Denizkızı Turizm’in benimsemiş olduğu ‘herkesin dilediğince vakit geçirmesi’ ilkesi, tüm işletmelerde güler yüzlü hizmet, uygun fiyat ve memnuniyet garantisi gibi özellikleri kapsamaktadır.

Denizkızı Turizm A.Ş’nin sunduğu hizmetler ise başlıca; Yenişehir, Mezitli ve Akdeniz bölgelerinde kafe hizmeti, Erdemli İçmeler’de piknik alanı, kır kahvesi ve restoran hizmeti, Gülnar’da soğuk hava deposu, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne ait dershanelerde kantin işletmeciliği ve Mezitli’de ise Nikâh ve etkinlik salonu şeklinde sıralanabilir.

0  Yorum

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol.
Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)