Susanoğlu Plajı

Mersin’in Atakent ilçesinde bulunan Susanoğlu Plajı, hem yerli hem de yabancı turistler tarafından Akdeniz’in incisi olarak adlandırılıyor. Şehir merkezine 90 km uzaklıkta bulunan Susanoğlu Plajı, çevre koruma ekipleri tarafından da oldukça beğeniliyor. Susanoğlu Plajı’nı diğer tüm plajlardan ayıran özellikler olduğunu söylemeden geçmeyelim…

Susanoğlu Plajı 2 mavi bayraklı plajdır. Mavi bayrak ise temiz su, güvenilir alan anlamına gelmektedir. Güler yüz ve kaliteli hizmetin adresi olan Susanoğlu Plajı hem müşteri memnuniyeti hem de beklentilerin karşılanması açısından doğru bir tercih olacaktır.

Atakent’in en çok tercih edilen plajları arasında yer alan Susanoğlu Plajı aynı zamanda engelli vatandaşlarımız tarafından da oldukça rehavet görüyor. Tertemiz ve uzun sahilinin içerisine engelli rampası koymayı ihmal etmeyen Susanoğlu Plajı’nda gönlünüzce eğlenebilir ve bu enfes plajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Susanoğlu Plaj’ının size sunduğu ayrıcalıklara bakacak olursak; zengin içerikli menüye sahip bir büfe, güneşin tadını çıkarmanız için şezlong hizmeti, günlük temizlenen duş, tuvalet ve giyinme kabini gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Susanoğlu Plajı’nda gönlünüzce eğlenirken çektiğiniz görüntüleri bizi etiketleyerek paylaşmayı unutmayın! 

Haritada Konumu

0  Yorum

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol.
Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)