Yapraklı Koy Plajı

Mersin’in Silifke ilçesinde bulunan Yapraklı Koy Plajı, Erdemli merkeze 70 km mesafededir. Akdeniz’in en soğuk suyuna sahip olan Yapraklı Koy Plajı’nın yaz sıcaklarından kaçmak için en uygun rota olduğunu söyleyebiliriz. 

Şehir hayatının yoğunluğundan uzaklaşıp, sakinlik isteyenler için adeta biçilmiş kaftan olan Yapraklı Koy Plajı size huzur, keyif ve konforu bir arada sunuyor. Akdeniz’in mavi ve serin sularında hem gönlünce eğlenmek hem de dinlenmek istiyorsanız Yapraklı Koy Plajı’nı ziyaret etmelisiniz.

Giriş ücreti ödemeyeceğiniz Yapraklı Koy Plajı’nda ziyaretçilere sunulan imkânlara bir göz atalım… VIP Fileli Şezlong hizmetinin yanında plajda bir de deniz sonrası keyfiniz için tasarlanmış piknik masaları bulunmakta. Yapraklı Koy Plajı’nda zengin içerikli menüye sahip olan büfe hizmeti, günlük temizlenen duş, tuvalet hizmeti ve son olarak giyinme kabini bulunmakta.

Tatillerin vazgeçilmez adresi olan Yapraklı Koy Plajı’nda ister ailenizle, ister arkadaşlarınızla gönlünüzce eğlenirken çektiğiniz fotoğraf ve videoları bizi etiketleyerek paylaşmayı unutmayın! Hizmetlerimiz

  • Sahil şeridi üzerinde konumlandırılmış büfelerimizde Sizler için özenle hazırlanan sıcak-soğuk içecekler ve aperatif yiyecekler.
  • Duş, wc ve duşa kabin hizmeti
  • Cankurtaran ve güvenlik hizmeti
  • Şezlong hizmeti

Haritada Konumu

0  Yorum

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol.
Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)